Kašírování

Kašírování dekorativními fóliemi

Potahování (kašírování) plastových a hliníkových profilů, parapetů určených pro stavební okenní průmysl a příslušenství, případně ostatní průmysl obchodující s PVC materiálem. Pro potahování (kašírování) používáme vícevrstvé exteriérové fólie, které jsou opatřeny vrchní transparentní akrylátovou vrstvou chránící před UV zářením. Fólie jsou také vybaveny technologií zajišťující nižší absorpci tepelného (infračerveného) záření, což vede k redukci povrchové teploty systémů, čímž přispívají k zachovávání jejich tvarové stálosti. Námi používané fólie splňují kvalitativní požadavky normy RAL-GZ 716 pro plastové okenní profilové systémy.

Možnost užití

  • V okenním průmyslu pro barevnou úpravu plastových profilů např. Rehau, Veka, Profine, Trocal, Salamandr, Inoutic atd.., a to ve škále pastelových barev případně imitací dřeva.
  • Další užití je možné pro potahování (kašírování) plastových profilů z PVC materiálu nebo hliníkových profilů, např. plotové sloupky, parapety, fasádní obklady, lišty atd.., a to do šíře 780 mm.

Provádíme barevnou úpravu plastových případně hliníkových profilů potahováním (kašírováním). 

Nabízíme více jak 80 imitací dřeva, 80 pastelových a 40 metalických barev pro potahování (kašírování) profilů.

Vzorník

Poptávka

Zaujaly Vás naše služby? Poptejte je ještě dnes!

My se Vám ozveme a dohodneme bližší podmínky spolupráce...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.